• 2020

    Winners
    • Mark Schonau – Housekeeping Manager
    • Sally Martínez – Business Administration HR Team Member

    Finalists
    • Holly Snyder – Business Administration Manager Finance & Accounting
    • Maria Kutzybala – Housekeeping Manager
    • Leslie Beaudin – Housekeeping Team Member
    • Liz Jordan – Business Administration HR Team Member
    • People Proud Logo – Logo Design Vendor/ Supplier
    • People Proud Summit – Corporate Employee Recognition Event

  • 2019

    Winners
    • Aura Solares – Housekeeping Manager
    • Tony Méndez, VP of Risk Management & Safety – Crisis Management Team

    Finalists
    • Jaqueline Gutierrez – Housekeeping Manager
    • Rachael Hicks – Business Administration HR Team Member
    • Whitney McDuffee – Business Administration Manager Finance & Accounting

  • 2018

    Winners
    • MasterCorp.com – Website Design Vendor/ Supplier
    • MasterMind Mobile – Technology Project

    Finalists
    • Amanda Farmer – Business Administration Manager Recruiting
    • Angel McIntosh – Housekeeping Team Member
    • Cynthia Facko – Housekeeping Manager
    • Felicia Phillips – Business Administration Manager Recruiting
    • Jaime Morales – Housekeeping Manager
    • Katie Blaylock – Creative Service Professional
    • MasterMind Mobile Developers – Technology Team

    Jared Grindstaff – National Business Aviation Association (NBAA) – Top 40 Under 40 Pilot

  • 2017

    Finalists
    • Marie Celestin – Housekeeping Team Member
    • Tetiana Pashko – Housekeeping Team Member
    • Wendy Harmon – Housekeeping Manager

  • 2016

    Winners
    • Josh Campbell – Housekeeping Team Member

    Finalists
    • Ana Plancarte – Housekeeping Manager
    • Robert Irvin – Housekeeping Team Member

  • 2015

    Winners
    • Stepheny Powell – Housekeeping Team Member

    Finalists
    • Rachael Hicks – Business Administration Member
    • Patty Jones – Housekeeping Manager
    • Ben Tai – Housekeeping Team Member
    • Imelda Vazquez – Housekeeping Manager
    • MasterCorp Advantage Newsletter – Brochure
    • Recruiting Department – Business Administration Team

  • 2014

    Winners
    • Jose Arteaga – Housekeeping Manager
    • Darlenshear Gilot – Housekeeping Team Member

    Finalists
    • Luz Espinosa – Housekeeping Team Member
    • Roxanne Hove – Housekeeping Team Member
    • Noel Porter – Housekeeping Manager
    • Armando Ramos – Housekeeping Manager
    • Shawn Williams – Housekeeping Manager
    • Tiffany Phillips – Business Administration Member Education and Training

  • 2013

    Winners
    • Jasmina Caropenter- Housekeeping Team Member
    • Josue Ramos – Housekeeping Manager

    Finalists
    • Jose Arteaga – Housekeeping Manager
    • Manuel Carbonnel – Housekeeping Manager
    • Allison Miller – Housekeeping Team Member
    • Rocio Verastegui – Housekeeping Manager

  • 2012

    Winners
    • Andres Aislant- Housekeeping Team Member
    • Alex Rodriguez – Vendor Supplier Manager

    Finalists
    • Ann Dobbratz – Housekeeping Team Member
    • Darlene Pryor – Housekeeping Manager
    • Gloria Ure – Housekeeping Manager

  • 2011

    Finalists
    Robin Booth – Housekeeping Manager

  • 2010

    Winners
    • Richard Chavez – Housekeeping Team Member
    • Sandy Felton – Housekeeping Manager
    • Casey Fiandt – Business Administration Member Vendor/ Supplier Team

    Finalists
    • Robin Booth – Housekeeping Manager
    • Steve Daughtery – Business Administration Vendor/ Supplier Manager
    • Erendida Perez – Housekeeping Team Member
    • Josue Ramos – Housekeeping Manager

  • 2009

    Finalists
    • Curtis Glace – Housekeeping Manager

  • 2008

    Finalists
    • Vincenzo Imparato – Housekeeping Manager

  • 2007

    Finalists
    • Cyndie Kline – Housekeeping Manager

  • 2006

    Finalists
    • Olga Colorado – Housekeeping Manager

  • 2005

    Finalists
    • Sherry Burnett – Housekeeping Manager
    • Vickie Lyons – Housekeeping Manager
    • Fanny Newton – Housekeeping Manager